USI International savo istoriją skaičiuoja nuo 1993 metų. Nuo pat pirmųjų žingsnių buvome ir likome orientuoti į Pirkėją. Kokybė be kompromisų - tai ko mes siekiame nuolatos.

Inovatyvūs apšvietimo sprendimai, komfortiška ir valdoma šviesa, aukšta apšvietimo kokybė ir individualūs sprendimai – mūsų kasdienybė. Tai leidžia saugiai jaustis gatvėse, parkuose ir skveruose; sukuria komfortišką atmosferą biuruose, mokymo įstaigose bei namuose; pasitinka ir išlydi oro uostuose, sporto kompleksuose, teatruose bei daugelyje kitų erdvių.

Mūsų partnerių patirtis apšvietimo srityje skaičiuojama šimtmečiais, tad klientams galime garantuoti ne tik jaukią atmosferą, darbingą aplinką, naktyje magiškai išryškėjančią ir praeivių žvilgsnius pritraukiančią architektūrą, bet ir pasiūlyti judančius pastatų fasadus ir nepamirštamus šviesos koncertus.

Dirbdami kuriame pridėtinę vertę, kuri turi ilgalaikę naudą: atliekame apšvietimo auditą, parenkame šviesos techniką, projektuojame apšvietimą ir skaičiuojame ekonominį atsiperkamumą. Dažnu atveju mūsų suprojektuoti sprendimai tarnauja ilgiau, sensta lėčiau ir generuoja didesnę finansinę naudą Pirkėjui. Taip pat dirbame su Energijos tiekimo įmonėmis, finansinėmis institucijomis bei siūlome laiko patikrintą ir itin efektyvų ESCO modelį, leidžiantį visais šviesos privalumais mėgautis greičiau ir be rūpesčių.